• DNI OTWARTE OD 09.00 do 14.00 ZAPRASZAMY
          • WIELKI SUKCES LITERACKI NIKOLI

Na uroczystym podsumowaniu konkursu w Muzeum im. Jacka Malczewskiego ogłoszono zwycięzców "ŚWIAT Z OBRAZÓW JACKA MALCZEWSKIEGO WIDZIANY OCZAMI MOJEJ WYOBRAŹNI".

W kategorii dzieło literackie wśród uczestników z klas 7 - 8 III MIEJSCE zajęła uczennica p. Małgorzaty Boruty - Nikola Król z kl. 7 pracą pt. "Znajoma nieznajoma".

• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

23 kwietnia 2024 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników VIII REGIONALNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA i wręczenie nagród.

Nasi uczniowie swoimi wystąpieniami zasłużyli na laury:

Uczennica p. Małgorzaty Boruty z kl. 8 - GABRIELA KOTKOWSKA zdobyła II MIEJSCE i została WICEMISTRZYNIĄ CZYTANIA!

• Radomiak Radom w 25

Dzisiaj naszym uczniom złożyli wizytę niecodzienni goście. Przyjechali do nas piłkarze pierwszej drużyny Radomiaka Radom z Trenerem oraz Dyrektorem Akademii i przedstawicielami mediów.
            To była wielka niespodzianka dla młodych kibiców, którzy przywitali Zielonych śpiewem i zielono-białą oprawą. Na początek niespodziankę zrobiły nasze uczennice, które jako cheerleadarki dały taneczny występ.
            Uczniowie klasy 7 przeprowadzili krótką konferencję naszpikowaną przygotowanymi i spontanicznymi pytaniami. Kolejnym etapem były sportowe zmagania i wreszcie czas na autografy i wspólne zdjęcia. Wszystko odbyło się wśród przepięknej, utrzymanej w barwach klubu oprawie.
            Dziękujemy, to było wspaniale przeżycie dla najmłodszych!!!

Czwartek 02.05.2024