• Sady Klemensa

        • zieci z oddziału przedszkolneg oraz klasa 1 wybrała się na wycieczkę do Sadów Klemensa– był czas pełen radości, uśmiechu i wspólnych zabaw. Piękne wspomnienia, które zostaną z nimi na długo!

        • Dzień Dziecka na sportowo!

        • DZIEŃ DZIECKA

          na sportowo to idealny sposób na aktywne świętowanie, który łączy ruch, zdrową rywalizację i doskonałą zabawę, tak dzisiaj bylo w naszej szkole.

        • Chemiczne Czary - Mary

        • Widowiskowe i kolorowe eksperymentyw klasie II, które poprowadziła Pani Alicja Kilianek - Pięta mama Klary. Warsztaty idealnie sprawdziły się dla dzieci. Były proste w przygotowaniu, bezpieczne i zagwarantowały efekt "wow" - część I.

          Dziękujemy za inicjatywę i kreatywnie spędzony czas

        • Piknik klasy I


        • To był wyjątkowy czas integracji, wspólnego spędzania chwil oraz budowania klasowych relacji. Uczniowie mieli okazję dzielić się pysznym jedzeniem, rozmawiać, śmiać się i świetnie bawić podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami.

          Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, uśmiechy i wspaniałą atmosferę!

        • Konkurs Czytelniczy „Radomscy Tropiciele Książek”

        • Z ogromną dumą i radością pragniemy złożyć serdeczne gratulacje uczniom naszej szkoły, którzy uzyskali tytuł finalisty: Szymon Jarząbek klasa II, Marcelina Stefańska klasa III i Aleksander Mróz klasa III oraz Jan Pietruszka klasa VI oraz laureata: Aleksandra Glogowska klasa V w prestiżowym Konkursie Czytelniczym „Radomscy Tropiciele Książek”. Aleksandra zajęła 3 miejsce w kategorii klas 4- 6. To osiągnięcie jest efektem jej ogromnego zaangażowania, systematyczności i wielu miesięcy samodzielnej pracy. Uczennica z dużą wytrwałością rozwijałą swoją wiedzę czytelniczą, regularnie przygotowywała się do kolejnych etapów konkursu i z pasją podejmowała nowe wyzwania tak, jak i laureaci konkursu: Szymon, Marcelina, Aleksander i Jan. Brawo!

          Wasz zapał, czytelnicza pasja oraz doskonała znajomość lektur pozwoliły Wam znaleźć się w elitarnym gronie najlepszych czytelników. Dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej placówki i życzymy, aby miłość do książek otwierała przed Wami kolejne fascynujące światy oraz była źródłem nieustającej inspiracji. Serdeczne gratulacje

        • Uczniowie klasy 2 z wizytą w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego

        •  

          w Radomiu, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Dzieci z Bullerbyn”. To pełna ciepła teatralna podróż do świata, w którym codzienność staje się przygodą, a wspólnota jest największym skarbem. Przedstawienie jest inspirowane klasyką literatury dziecięcej autorstwa Astrid Lindgren. Zapraszamy na wspólną podróż do Bullerbyn, pełną radości, zabawy i wzruszeń, bo warto! Po spektaklu razem zjedliśmy pyszne lody... i wróciliśmy do szkoły! To był milo spędzony czas w piątkowe popołudnie. Może to jescze powtórzymy?

        • Konkurs Puchacz Piotr to niezwykłe ogólnopolskie przedsięwzięcie

        • Sukces Szymona Hedy - ucznia klasy III.

          Konkurs Puchacz Piotr to niezwykłe ogólnopolskie przedsięwzięcie stworzone z myślą o odkrywaniu i wspieraniu matematycznych zdolności najmłodszych uczniów – dzieci z klas I–III szkoły podstawowej. To doskonała okazja, by rozwijać ich zainteresowania liczbami i zagadkami, a jednocześnie pokazać, że matematyka potrafi być pasjonująca, ciekawa i pełna radości!

          To właśnie On ma głowę pełną pomysłów i logicznego, matematcznego myślenia. Gratulujemy i życzymy Ci zdobywania dalszych szczytów wiedzy!

        • Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem

        • 7 maja 2026 r. uczniowie klasy III uczestniczyli w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem. Był to dobrowolny test diagnozujący poziom wiedzy po pierwszym etapie edukacji składający się z części polonistycznej

          i matematyczno - przyrodniczej. Trzymamy kciuki! POWODZENIA!

        • Warsztaty pszczelarskie

        • Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy I-III wzięły udział w warsztatach pszczelarskich.

          Takie zajęcia to angażujące zajęcia edukacyjne, które przybliżają najmłodszym fascynujący świat owadów.

          Podczas spotkania dzieci poznały rolę pszczół w przyrodzie, pracę pszczelarza oraz spróbowali miodu i stworzyli własne świece z wosku.

        • Uroczysta akademia z okazji 235 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

        • Uroczysta akademia z okazji 235 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja była wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

          Program został przygotowany przez uczniów klasy 6 i 7. To wspaniale, bo uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dojrzałością. A taka postawa młodzieży zasługuje na duże uznanie.

          Uroczystość rozpoczęła się w podniosłej atmosferze od wniesienia sztandaru oraz wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Ten moment wprowadził wszystkich obecnych w nastrój refleksji nad znaczeniem święta i historii naszego kraju. Program artystyczny był ciekawie skonstruowany - łączył elementy humorystyczne z powagą chwili. Uczniowie w przemyślany sposób przybliżyli wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, jednocześnie wplatając lekkie, dowcipne akcenty, które spotykały się z życzliwą reakcją publiczności. Na szczególne uznanie zasługuje piękny śpiew uczestników akademii. Wykonane utwory patriotyczne wzruszyły słuchaczy i podkreśliły uroczysty charakter wydarzenia. Całość dopełniła elegancka scenografia, która stworzyła odpowiednie tło dla występów i dodatkowo podkreśliła rangę uroczystości. Akademia była nie tylko lekcją historii, ale również okazją do wspólnego przeżywania ważnych dla Polaków wartości. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli przebiegło w atmosferze szacunku, ale i życzliwej radości.