• Życzenia....

•

Święta Wielkiej Nocy to czas wypełniony nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.

Z tej okazji życzymy pokoju w sercu i na świecie. Nadziei, ufności i radosnej przyszłości. Świąt rodzinnych, pachnących mazurkiem i obfitego Lanego Poniedziałku.

Alleluja!!!

Dyrektor PSP nr 25 i Grono Pedagogiczne

• Akcja – wielkanocny list od Przyjaciela

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy nasi uczniowie z klas młodszych i starszych przygotowali świąteczne karty z życzeniami dla podopiecznych z dystrofią mięśniową i pozostałych pacjentów Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB.

Akcja miała na celu pokazanie, że dzieci te mają przyjaciół, którzy o nich myślą i wierzą w ich wyzdrowienie.

Zdjęcia wszystkich kart zostaną umieszczone przez Stowarzyszenie Pro-Salute na facebooku, a także przesłane podopiecznym.

Wraz z małymi pacjentami serdecznie dziękujemy za udział w akcji

• Dzień bez plecaka

• Uczniowie 12 kwietnia przynieśli swoje podręczniki i przybory w najciekawszych ,,nosidłach „ zastępując plecak. Wyobraźnia naszych uczniów nie znała granic . Dziękujemy za kreatywne pomysły . Zapraszamy do galerii , gdzie można podziwiać czym uczniowie naszej szkoły zastąpili torby i plecaki.