• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 września 2023 r.

godz. 9.00 - Msza Św. W KOŚCIELE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W RADOMIU

GODZ. 10.00 - SPOTKANIE UCZNIÓW I RODZICÓW

NA SALI GIMNASTYCZNEJ Z WYCHOWAWCAMI.

• Oferta na prace budowlane - wymiana nawierzchni na placu zabaw

• Radom, 01.08.2023r.

Ogłoszenie o zamówieniu.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 25 w Radomiu przy ul. Starokrakowskiej 124/128  zaprasza do składania ofert na wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie nawierzchni na placu zabaw na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 25 w Radomiu.

Zakres prac do wykonania:

- zabezpieczenie terenu na czas prowadzenia robót.

- rozbiórka starej nawierzchni.

- wywóz materiałów z rozbiórki

- ułożenie opaski z kostki brukowej.

- wykonanie nawierzchni z piasku.

- rekultywacja terenu i obsianie trawą.

- uprzątnięcie terenu po zakończeniu robót.

Do złożenia oferty zalecana jest wizja lokalna zakresu zamówienia.

Termin realizacji prac objętych zamówieniem: od 17.08.2023r do 31.08.2023r.

Żądany okres gwarancji na wykonane roboty to 24 miesiące.

Oferty prosimy składać w sekretariacie szkoły przy  ul.Starokrakowskiej  124/128 w Radomiu do dnia 11.08.2023r.

W ofercie należy podać wynagrodzenie brutto za wykonanie prac, okres gwarancji oraz proponowany termin realizacji.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 25

Anetta Tomczyk.

• Budżet Obywatelski 2023

• Szanowni Państwo!

Zbliża się czas głosowania na Projekt Obywatelski 2023. Od 7 sierpnia 2023 roku rozpoczynamy zbieranie głosów na nasze przedsięwzięcie, które znajdziemy pod numerem 260. Jeśli uda nam się zebrać wystarczającą ilość punktów, będziemy cieszyć się piękną infrastrukturą przy naszej szkole.

Jesteśmy małą, wielopokoleniową szkołą. Trudno nam konkurować z dużymi placówkami. Dlatego zwracamy się z prośbą o zaangażowanie się i swoich Znajomych, Przyjaciół, Rodzin, Absolwentów i Sympatyków naszej szkoły w głosowanie, które trwać będzie od 7 do 27 sierpnia 2023 roku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej szkoły oraz naszym szkolnym Facebooku. Instrukcja już niebawem.

Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Liczymy na Waszą inwencję w zbieraniu głosów na nasz projekt!🏃‍♂️🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️🏃