• Laureaci II międzyszkolnego konkursu: „Wiosenne potrawy w obiektywie”.

•  Z ogromną przyjemnością  i satysfakcją ogłaszamy wyniki II międzyszkolnego konkursu „Wiosenne  potrawy w obiektywie”.

Laureaci :

I miejsce–Igor Klimek

II miejsce–Bartosz Heda

Wyróżnienia: Jakub Krawczyk i Zofia Socha

Wszystkim serdecznie gratulujemy , życzymy kreatywności i wyobraźni twórczej . Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej pod poniższym linkiem.

• Spotkanie ze sztuką

• Uczniowie z klasy piątej w ramach lekcji plastyki uczestniczyli w wystawie pt. „Ostra sztuka. Gotyk na ziemi radomskiej” w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. Na wystawie zaprezentowano przede wszystkim sztukę sakralną: unikatowe okazy rzeźby gotyckiej, obrazy oraz naczynia liturgiczne znajdujące się w kościołach diecezji radomskiej. Zabytki gotyckie zachowane do dzisiejszych czasów stanowią niezmiernie ważną część dziedzictwa kulturowego regionu radomskiego. Po zapoznaniu się z wystawą uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych wykonując witraż gotycki. Spotkanie ze sztuką było dla uczniów ciekawą propozycją lekcji plastyki.

• Szkolne Mam Talent!

• Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Mam Talent! Konkurs skierowany jest do uczniów klas I - VIII szkoły podstawowej którzy chcą zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent. Konkurs składa się z jednego etapu, konkurs odbędzie się w środę 1 czerwca 2022r podczas szkolnego pikniku Zainteresowanych zapraszamy do zapoznawania się z regulaminem i wypełnienia karty zgłoszeniowej.

REGULAMIN-SZKOLNEGO-KONKURSU.docx

Karta-zgloszenia-do-konkursu.docx

• Pożegnanie

• W sobotę 14 maja 2022 r. pożegnaliśmy naszą koleżankę

Jolantę Weremczuk -

wieloletniego pedagoga z PSP nr 25 w Radomiu.

Zapisała się w naszej pamięci jako osoba pełna odwagi, która zawsze stała za każdym uczniem. Pomagała dzieciom, ale także rodzicom w szkole i poza szkołą.

Zapamiętamy wszyscy panią Jolę jako pełną energii, uśmiechniętą i gotową do działania.

• WIELKI SUKCES MAGDALENY MOSIONEK

• Z radością informujemy że uczennica Magdalena Mosionek z klasy 7b zdobyła I miejsce, a Lena Kalecińska z klasy 3a - wyróżnienie w regionalnym konkursie plastyczno - fotograficznym: ”Ptaki wokół nas” organizowanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu. Otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową . Ogromne gratulacje . Brawo dziewczyny!